MIMOŘÁDNÁ A BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ Z DŮVODU KRIZOVÉ SITUACE

 

NEZAVÍRÁME –  Provoz přizpůsobený situaci ohledně KORONAVIRU.
 

Toto preventivní opatření platí od 16. 3. 2020.

Do odvolání stavu budeme mít uzavřené prostory pro běžný provoz z ulice. Nicméně prodej, výroba produktů a zboží běží dále pouze se zpřísněnými hygienickými podmínkami.

Řešení zakázek umožňujeme pomocí – telefonu, emailu, videohovoru, whatsapp.
Schůzky lze dohodnout, avšak za speciálních podmínek. Záleží nám na zdraví našich pracovníků, ale také na zdraví našich zákazníků proto si prosím, navzájem pomožme a zůstaňme ekonomicky aktivní, ale s respektováním bezpečnostně-hygienických podmínek.

Montáž zakázek: Bude provedena po předchozím potvrzení, že zákazník, ani montér nejsou v karanténě. S ohledem na shromažďování více osob a potlačení rizika budou montáže prováděny v rouškách a za minimální účasti jiných osob na místě realizace.

Prodej a rozvoz zboží: Zboží objednané ONLINE, emailem nebo telefonicky z e-shopů:

JAP-POUZDRO.CZ
SCHODY-WIPPRO.CZ
JAP-ZARUBNE.CZ
JAP-ZABRADLI.CZ
JELINEK-OBCHOD.CZ


Osobní vyzvednutí objednávek z E-shopu či hotových výrobků bez montáže:
Objednávky budeme vydávat na našich provozovnách v Praze a v Hradci Králové. Kdy bude omezený kontakt se zákazníkem a prodávajícím. Po předchozí telefonické domluvě zboží vychystáme společně s jeho doklady a předání proběhne tak, aby nedošlo k nadměrnému kontaktu. Doplatkové částky za objednávky – budeme realizovat bezkontaktně PŘED VYZVEDNUTÍM to znamená online platbou nebo rychlým převodem na účet. Proto prosíme zákazníky o shovívavost a respektování tohoto režimu.Rozvoz objednávek z Eshopu či hotových výrobků bez montáže – vlastní dopravou nebo TOPTRANS:

Při realizování rozvozu naší dopravou Vás prosíme o shovívavost, kdy naši zaměstnanci nebudou vcházet se zbožím do uzavřených prostor a zboží bude předáno vždy na volném prostranství v režimu ponechání výrobku před domem či stavbou, kdy řidič nastoupí zpět do vozu a telefonicky a SMS zprávou, whatsapp aplikací nebo emailem potvrdí zákazník bezvadnost dodávky.

Závěrem bychom se Vám chtěli omluvit za tyto ztížené podmínky a poděkovat za vzájemný respekt.

Pro jakékoliv dotazy využijte telefonické spojení: 605 295 781Adam Jelínek
Obchodní ředitel
JELÍNEK interiér s.r.o.

 Aktuality

Dřevěné brikety v akci - z tvrdého dřeva

Brikety jsou výhradně lisovány z tvrdého masivu. Jsme přímý výrobce, jedinečných výrobků ze dřeva a převážná produkce výrobků je z tvrdý...

 


AKCE PRÜM - Premiová hrana zdarma k interiérovým dveřím

Platí do 30. 11. 2023 Popis hrany pro interiérové dveře Premiová hrana PREMIUMKANTE zdarma pro interiérové dveře Prüm. Tato unikátní...

 


PŘIJMEME TRUHLÁŘE, MONTÁŽNÍKA

  Jsme výrobce truhlářských prvků do interiéru převážně dřevěných schodišť. Do naší výrobny v Ostředku hledáme šikovného kolegu pro...

 


 
verze pro tisk