Schodiště točité schody

 Točité Dubové schodiště

Další referenční zakázkou, kterou Vám přinášíme, abyste mohli nahlédnout pod pokličku realizace, je točité schodiště. Tato realizace se vyznačuje velkým průměrem otvoru a tedy následně velkým průměrem točitého schodiště.

Schodiště je konstrukčně neseno středovým sloupem a vynášeno obvodovým zábradlím. V místech, kde jsou podesty, byly použity navíc podpůrné elementy.Masivní široké schodišťové stupně jsou vyrobeny z dubového masivního dřeva, které jdou ruku v ruce s trvanlivostí a bytelností.


Dřevo, které tvoří základnu schodiště bylo namořeno do stejného hnědého odstínu, jaký byl použit na interiérové dveře, které se také zabudovávaly do oblouku. Veškeré kovové prvky jsou z nerezové oceli nejvyšší kvality.
 Ve spodní části schodiště bylo třeba také obložit konstrukční zeď. Obklad hezky barevně koresponduje s celým výrazem schodiště.Spodní část schodiště byla vybetonována a na nás bylo tyto schody obložit stejným materiálem. Obklad byl doplněn nerezovým točitým madlem, které bylo přichyceno chemickými kotvami do zdi na nerezové elementy.Schody jsou situačně řešeny jako vstup z garážového prostoru a dále výstup do přízemí, mezipatra a prvního patra.Mezipatro a patro je řešeno masivními podestami, které zaručují pohodlný výstup ze schodiště. V mezipatře jsou do oblouku zasazeny také dveře, o kterých jsme psali nedávno a můžete si o nich přečíst v Tomto článku.

 

 Aktuality

PŘIJMEME TRUHLÁŘE, MONTÁŽNÍKA

  Jsme výrobce truhlářských prvků do interiéru převážně dřevěných schodišť. Do naší výrobny v Ostředku hledáme šikovného kolegu pro...

 


Designove interierove dvere

Neobvyklé provedení interiérových dveří s průchozím otvorem v plné světlé výšce místnosti. Takovéto dveře v interiéru navozují vyšší mí...

 


 
verze pro tisk